KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848675
nr 1284 8675
Ella Raymond
(f. 1960), Sverige
Oljemålning, "Gotland". Signerad. Olja på duk, 140x95, oramad
Ella Raymond, svensk bildkonstnär född 1960.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:50:38
25/10 19:47:32